Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Na zakończenie roku szkolnego podziękujmy Dobremu Bogu za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy przez minione 10 miesięcy nauki – za sukcesy, przyjaźnie, zdobywaną wiedzę i codzienne łaski, nawet te najmniejsze. 
Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz całe rodziny na Mszę św. w piątek (26 czerwca) o 7.30. Stańmy przed Bogiem z wdzięcznością, bo mamy za co dziękować!