Modliliśmy się za maturzystów a teraz przyszedł czas na Ósmoklasistów.
10 maja o 18.00 - na dzień przed rozpoczęciem egzaminów.
Zapraszamy ósmoklasistów, ich rodziny, bliskich oraz wszystkich, którzy pragną wesprzeć młodych ludzi swoją obecnością i modlitwą. Do zobaczenia!