Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które sprawujemy codziennie o godz. 17.30.

2. Dzisiaj po Mszach Świętych przed kościołem swoimi ofiarami możemy wesprzeć Scholę Dzieci Kalasancjusza, która zbiera na wyjazd do Rzeszowa, gdzie będzie uczestniczyć w przeglądzie Schól Pijarskich. Za okazaną życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Nasza Parafia organizuje wyjazd na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich. Są jeszcze wolne miejsca. Można się zapisywać w zakrystii. Szczegółowych informacji udziela o. Łukasz Czub.

4. W czwartek przypada dzień Matki. W tym dniu pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich matkach.

5. Od piątku podczas nabożeństw majowych rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Wierni, którzy pobożnie będą uczestniczyć w tej nowennie odprawianej publicznie mogą uzyskać odpust cząstkowy.

6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tace będą przeznaczone na remont naszych organów. Za okazane wsparcie tej inwestycji składamy serdeczna Bóg zapłać.

7. Podajemy terminy uroczystości I Komunii Świętej w 2023 SOBOTA – 13.05 godz. 10.30 - klasy 3a i 3b godz. 12.30 - klasy 3c i 3d i grupa dod. (dzieci z parafii ze szkół spoza Bolszewa) NIEDZIELA – 14.05 godz. 11.30 - klasa 3E, 3F i 3G

8. Ojcowie Franciszkanie z Wejherowa zapraszają na uroczystości odpustowe ku czci Wniebowstąpienia Jezusa w przyszłą niedzielę. Szczegółowy program znajduje się na plakacie w gablocie.

9. Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższy wtorek 24 maja od godz.9.30 do sali pod plebanią (wejście od CKC) gdzie odbędą się bezpłatne badania parametrów stanu zdrowia m.in. mineralizacja kości, osteoporozy, napięcia mięśniowego, poziomu wody w organizmie, tkanki tłuszczowej, funkcjonowania organów wewnętrznych.

10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, którą znajdziemy na stoliku przy konfesjonale.

11. Wszystkim Parafianom i modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej, naszej patronki.