Ogłoszenia duszpasterskie

XIX Niedziela zwykła

 1. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych oraz członków Żywego Różańca na nabożeństwa różańcowe, które odbywają się codziennie o godz. 17.15. 

2. Dzisiejszą niedzielą w Kościele rozpoczynamy obchody Tygodnia Misyjnego, który przebiega pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich misjonarzach i tych którym posługują. 

3. Również dzisiaj Centrum Kultury Calasanz organizuje kiermasz jesienny, podczas którego można zakupić: powidła, kompoty, pasty warzywne i wiele innych smacznych potraw przetworów a także piękne jesienne rękodzieło: wianki, świece, znicze i wiele, wiele innych rzeczy. Zebrane środki będą przeznaczone na działalność CKC. 

4. W liturgii Kościoła obchodzimy we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II. 

5. Na stoliku pod chórem znajdują się kartki na wypominki listopadowe i roczne, które po wypełnieniu można oddać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Prosimy o czytelne wypełnianie tych kartek.

6. W czwartek 24 października przypada Ogólnopolska modlitwa Żywego Różańca, w tym dniu zachęcamy wszystkie Róże naszej parafii do dołączenia własnych intencji modlitewnych.

7. W piątek 25 października Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę Świętą o godz. 18.00 oraz Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.

8. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych – prosimy o uporządkowanie grobów najbliższych. 

9. Męska grupa Vera Virtu działająca przy klasztorze Franciszkanów w Wejherowie, zaprasza wszystkich mężczyzn każdego stanu 24 października 2019 o godz. 19.00 na Mszę Świętą i różaniec w kościele św. Piotra i Pawła w Orlu.

10. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.