Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy wszystkich Parafian: dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w codziennych nabożeństwach różańcowych, które w naszym kościele będziemy celebrowali przez cały październik o godz. 17.15.


2. W tym tygodniu przypadają Dni Odnowy Wewnętrznej.
W pierwszą środę zapraszamy wszystkich Członków Żywego Różańca do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwa różańcowego, które w tym dniu wyjątkowo zacznie się o godz. 17.00.
W pierwszy czwartek spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o nowe i święte powołania do służby w kościele. W tym dniu Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała do północy. O godz. 22.00 Wojownicy Maryi zapraszają na Godzinę Świętą.
W pierwszy piątek miesiąca kapłani rano udadzą się z posługą sakramentalną do chorych. Spowiedź będzie podczas porannych Mszy Świętych oraz od godz. 16.00. O godz. 16.30 dodatkowa Msza Święta, na którą w sposób szczególny zapraszamy wszystkie dzieci. Także na zakończenie nabożeństwa różańcowego zawierzymy się Najświętszemu Sercu
Pana Jezusa.


3. W czwartek w naszej Parafii będziemy obchodzić Uroczystość Rocznicy Konsekracji naszego kościoła. W tym dniu zapraszamy w sposób szczególny wszystkich Parafian do udziału w Mszach Świętych.


4. W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Jest to patronalny dzień wspólnoty Żywego Różańca. Z tej racji pragniemy zaprosić wszystkich Członków do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej o godz. 18.00.


5. W przyszłą niedzielę dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej wraz z rodzinami zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godz. 16.00.


6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, którą znajdziemy na stoliku przy konfesjonale. Na stoliku znajduje się także Gość Extra poświęcony kultowi Miłosierdzia Bożego w cenie 12 zł. Do zabrania jest jeszcze bezpłatny numer „Dobrych Nowin”.


7. Wszystkim Parafianom i modlącym się w naszym kościele życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wniebowziętej, patronki naszej Parafii.