Aktualności

10-lecie kapłaństwa o. Proboszcza Łukasza

10-lecie kapłaństwa o. Proboszcza Łukasza

W dniu 15 maja 2020 roku nasza Parafia miała okazję by świętować piękny jubileusz kapłaństwa naszego Proboszcza o. Łukasza Porąbki.

Triduum Sacrum w naszej Parafii

Triduum Sacrum w naszej Parafii

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Triduum Sacrum 

Surrexit Christus Alleluia!

Surrexit Christus Alleluia!

Drodzy Parafianie i Goście

Niech Zmartwychwstały Chrystus Pan napełnia Wasze serca wielką radością i pokojem.


Wielkopostne Rekolekcje Szkolne

Wielkopostne Rekolekcje Szkolne

W dniach 9-11 marca 2020 roku w naszej parafii odbyły się rekolekcje dla uczniów szkoły podstawowej. W tym roku poprowadził je ks. Piotr Nadolski, wikariusz z parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni – Karwinach. Wraz z nim przyjechała parafialna grupa oazowa.
  

Wizytacja kanoniczna naszej parafii

Wizytacja kanoniczna naszej parafii

1 marca 2020r. w I Niedzielę Wielkiego Postu miała miejsce wizytacja kanoniczna naszej parafii. Gościliśmy w naszej wspólnocie Ks. Biskupa Zbigniewa Zielińskiego. 

FERIE Z CKC

FERIE Z CKC

Wszystko, co dobre szybko się kończy - a w szczególności ferie - czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii w Centrum Kultury Calasanz Bolszewo nie będzie brakować.

Ogłoszenia duszpasterskie

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiejsza niedziela kończy Okres Wielkanocny. Obowiązku spowiedzi i komunii św. wielkanocnej można dopełnić jeszcze przez tydzień do Uroczystości Trójcy Świętej.  

2. W związku z nowymi zasadami epidemicznymi w kościele może przebywać nieograniczona ilość osób z uwzględnieniem dwóch metrów odległości od siebie. Wszystkich wiernych obowiązuje zakładanie maseczek.

3. Z Liturgii Kościoła: W poniedziałek Święto N.M.P. Matki Kościoła. W środę Wspomnienie Świętych Męczenników: Karola Lwangi i Towarzyszy. To także pierwsza środa miesiąca zmiana tajemnic różańcowych o godz. 17.00.

W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, z racji pierwszego czwartku miesiąca, spowiedź po południu od godz. 17.00. W piątek Wspomnienie świętego Bonifacego biskupa i męczennika, to także pierwszy piątek miesiąca, chorych którzy pragną odwiedzin kapłana prosimy zgłaszać w zakrystii bądź kancelarii, spowiedź po południu od godz. 16.30. W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie po Mszy św. o godz. 8.00  

4. Zapraszamy dziś na ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 17.30.

5. Przygotowując się do obchodów Jubileuszu 70-lecia istnienia parafii, które będą miały miejsce 30 sierpnia br., chcemy zorganizować wystawę, „Kościół i parafia na starych fotografiach”, bardzo prosimy osoby które chciałyby udostępnić zdjęcia z różnych uroczystości: czy to w kościele, czy z jakichś wyjazdów, pielgrzymek, aby przynosić je do zakrystii, w kopercie, opisane na odwrocie nazwiskiem właściciela oraz z opisem jakie wydarzenie jest uwiecznione na zdjęciu. Bardzo prosimy Was o współpracę, po zeskanowaniu zdjęć zostaną one oddane właścicielom.

6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.

7. Odeszli do wieczności Śp. Lezner Jadwiga l. 85, z ul. Wejherowskiej, różaniec po Mszach wieczornych w kościele, pogrzeb we wtorek o godz. 10.00 oraz śp. Mateusz Łaga pogrzeb również we wtorek o godz. 11.15 różaniec w kościele o 12.00 Msza św. i odprowadzenie na cmentarz. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie


Na żywo

Msze Święte

Niedziele i uroczystości

 • godz. 7.00
 • godz. 8.30
 • godz. 10.00 (młodzież)
 • godz. 11.30 (dzieci)
 • godz. 13.00
 • godz. 18.00
 • godz. 19.30

Dni powszednie

 • godz. 7.00
 • godz. 8.00
 • godz. 18.00

Spowiedź

 • podczas każdej Mszy św.
 • pierwszy czwartek i piątek miesiąca od godz. 17:00

Kancelaria Parafialna

Wtorek i sobota 16.30-17.45
Czwartek 7.45-8.30

Kalendarium