Aktualności

Zakończenie roku formacyjnego LSO

Zakończenie roku formacyjnego LSO

Sprawozdanie z działalności Liturgicznej Służby Ołtarza przy parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bolszewie  za rok 2019/2020


Boże Ciało 2020

Boże Ciało 2020

W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ulicami naszej parafii odbyła się tradycyjna procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Procesja pomimo ograniczeń związanym z epidemią Corona wirusa zgromadziła liczną grupę wiernych. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, by Święto Bożego Ciała w naszej parafii było przeżyte godnie i pięknie.

10-lecie kapłaństwa o. Proboszcza Łukasza

10-lecie kapłaństwa o. Proboszcza Łukasza

W dniu 15 maja 2020 roku nasza Parafia miała okazję by świętować piękny jubileusz kapłaństwa naszego Proboszcza o. Łukasza Porąbki.

Triduum Sacrum w naszej Parafii

Triduum Sacrum w naszej Parafii

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Triduum Sacrum 

Surrexit Christus Alleluia!

Surrexit Christus Alleluia!

Drodzy Parafianie i Goście

Niech Zmartwychwstały Chrystus Pan napełnia Wasze serca wielką radością i pokojem.


Wielkopostne Rekolekcje Szkolne

Wielkopostne Rekolekcje Szkolne

W dniach 9-11 marca 2020 roku w naszej parafii odbyły się rekolekcje dla uczniów szkoły podstawowej. W tym roku poprowadził je ks. Piotr Nadolski, wikariusz z parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi w Gdyni – Karwinach. Wraz z nim przyjechała parafialna grupa oazowa.
  

Ogłoszenia duszpasterskie

XIX Niedziela zywkła

1. Witamy w naszej wspólnocie siostrę Yvonne Lucy Castillo Lopez pochodzącą z Peru ze zgromadzenia Augustianek, siostra jest dziś z nami aby prosić o pomoc w realizacji projektu wsparcia dla dzieci w Afryce w Mozambiku, gdzie posługują siostry.

2. Dziś o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową połączoną z wypominkami rocznymi za zmarłych,

3. Kalendarz liturgiczny w tym tygodniu przewiduje: poniedziałek św. Wawrzyńca diakona i męczennika, we wtorek św. Klary dziewicy, we środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego męczennika, w piątek rocznica poświęcenia Bazyliki archikatedralnej w Oliwie.

4. W czwartek 13 sierpnia po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, podczas którego odnowimy Akt poświecenia naszej parafii Niepokalanemu sercu Maryi. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.

5. W sobotę, 15 sierpnia będziemy przeżywać uroczystość odpustową Wniebowzięcia NMP. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę, oprócz godz. 20.00. O godz. 13.00 sumie odpustowej w intencji parafian i wiernych modlących się w naszej świątyni będzie przewodniczył J.E. ks. Bp Wojciech Skibicki z Elbląga, po Mszy procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy orkiestrę, strażaków, Koło Gospodyń Wiejskich oraz dzieci sypiące kwiaty w strojach komunijnych i kaszubskich, ministrantów, lektorów, osoby niosące baldachim, sztandary, feretrony oraz wszystkich wiernych. Na każdej Mszy św. zostaną poświęcone zioła i kwiaty. 

6. Trwa malowanie kościoła, serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wsparli tę inwestycję.

7. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia Błogosławieństwa Bożego.


Na żywo

Msze Święte

Niedziele i uroczystości

 • godz. 7.00
 • godz. 8.30
 • godz. 10.00 (młodzież)
 • godz. 11.30 (dzieci)
 • godz. 13.00
 • godz. 18.00
 • godz. 20.00

Dni powszednie

 • godz. 7.00
 • godz. 8.00
 • godz. 18.00

Spowiedź

 • podczas każdej Mszy św.
 • pierwszy czwartek i piątek miesiąca od godz. 17:00

Kancelaria Parafialna

Wtorek i sobota 16.30-17.45
Czwartek 7.45-8.30

Kalendarium