Po modlitwie nadszedł czas na agapę.Tongue Out Zjedliśmy pizzę o nazwie ,,gruby benek''. Niektórzy chcieli założyć się z O. Grzegorzem, że zjedzą 7 kawałków, ale dobrze, że to nie doszło do skutku, bo ,,gruby benek'' był jednak za gruby.
Wydawałoby się, że organizatorzy nie są w stanie nas już niczym zaskoczyć, a jednak! Każda grupa otrzymała poważne zadanie – odnaleźć CENNY SKARB! Poszukiwania zorganizowano w formie podchodów. Wszystkie grupy z dużym zaangażowaniem i sprytem, po wykonaniu określonych zadań odnalazły skarb, którym było Pismo Święte. Każdy na zakończenie mógł zabrać je ze sobą do domu.
Zwieńczeniem naszej pracy na warsztatach była prezentacja tego, czego się nauczyliśmy. Mogliśmy wspólnie podziwiać efekty pracy grupy perkusyjnej, gitarowej, smyczkowej, śpiewu oraz tańca.
Wszystko co dobre, szybko się kończy.Laughing Bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni wrażeń ukończyliśmy warsztaty. Tym razem, w drodze do domu zmęczenie wzięło górę i z uśmiechami na twarzach, radością w sercu zasnęliśmy. Obudzili nas nasi Rodzice, którzy z utęsknieniem oczekiwali nas ok. godz. 23 w Bolszewie.
Dziękujemy O. Grzegorzowi i Pani Agnieszce za możliwość udziału w tych warsztatach oraz opiekunom za cierpliwość i wysiłek w opiece nad nami. Podziękowania kierujemy również pod adresem Proboszcza naszej parafii – O. Jacka Stępnia, który wspierał nas w realizacji tego zadania oraz tych, którzy wsparli finansowo nasz wyjazd podczas zbiórki do puszek.

Mamy nadzieje, że nie było to ostatnie spotkanie z Mocnymi w Duchu…"

Natalia i Paweł

Zapraszamy do galerii