Plan Kolędy 2017/2018

 

27.12.2017 -  Środa, od godz. 10.00

Krofeya, Mostnika, Sucharskiego, Słowińców, Rogaczewskiego 3,7, 33.

28. 12.2017  - Czwartek, od godz. 10.00

Modra, Urocza, Złota, Szczęśliwa, Spokojna – Wejherowo.

Wejherowska, Zamostna 2-4, Miła, Nad Jazem, Nadrzeczna, Sójkowa, Konopnickiej, Kopernika, Mickiewicza - (od Wejherowskiej).

29.12.2017 - Piątek, od godz. 10.00

Krucza, Żurawia, Graniczna, Jaskółcza. Leśna, Jeżynowa, Miłosza, Labudy, Albeckiego, Marii Curie Skłodowskiej, Jagodowa, Wrzosowa, Wierzbowa, Trepczyka, Krótka.

30.12.2017 - Sobota, od godz. 10.00

Zamostna domy bez bloków, Huberta, Mieszków, Spokojna, Jagiellonów, Piastów, Parkowa domy bez bloków, Akacjowa, Jesionowa, Lipowa, Cylkowskiego, Jodłowa.

02.01.2018 - Wtorek, od godz. 15.30

Modrzewiowa, Sosnowa, Junacka, Jarzębinowa, Kalinowa, Leszczynowa, Harcerska, Cisowa.

 03.01.2018 - Środa, od godz. 15.30

Robotnicza, Bukowa, Tęczowa, Goździkowa, Okrężna.

04.01.2018 - Czwartek, od godz. 15.30

Broniewskiego, Sienkiewicza.

05.01.2018 – Piątek, od godz. 15.30

Strażacka bloki i domy, Myśliwska, Zbożowa, Olchowa.

08.01.2018 - Poniedziałek, od godz. 15.30

Błękitna, Chłopska, Grabowa, Żeromskiego, Reja, Asnyka.

09.01.2018 - Wtorek, od godz. 15.30

Orzeszkowej, Słowackiego, Prusa, Dąbrowskiej.

10.01.2018 - Środa, od godz. 15.30

Długa, Mickiewicza.

11.01.2018 - Czwartek, od godz. 15.30

Jana Pawła II (Buczka), Wiśniowa, Nowa, Ogrodnicza, Jana.

12.01.2018 - Piątek, od godz. 15.30

 Waryńskiego, Kaszubska (Marchlewskiego), Ogrodowa, Władysława, Wyszyńskiego, Morelowa (Nowotki), Czereśniowa, Śliwkowa, Stolarska-Bolszewo.

13.01.2018 - Sobota, od godz. 10.00

 Polna, Rzeźnicka, Torowa, Hodowców, Poprzeczna, Kasztanowa, Bagienna, Różana, Turkowa, Włoska, Wesoła, Kanałowa, Cicha, Północna, Zachodnia, Krzywa, Kręta. 

15.01.2018 - Poniedziałek, od godz. 15.30

Kwiatowa, Krasickiego, Narutowicza, Bzowa, Jaśminowa, Traugutta, Główna, Wodna, Podmiejska.

16.01.2018 - Wtorek, od godz. 15.30

Kochanowskiego, Czeladnicza, Glińskiego, Kamienna, Południowa, Piaskowa, Świerkowa, Dębowa, Przemysłowa, Tartaczna, Stolarska –Wejherowo.

17.01.2018 - Środa, od godz. 15.30

Szkolna jedna strona - numery parzyste.

18.01.2018 - Czwartek, od godz. 15.30

Szkolna domy bez bloków - jedna strona numery nie parzyste, Techników, Inżynierska, Geodetów, Architektów.

19.01.2018 - Piątek, od godz. 15.30

Szkolna bloki, Klonowa, Topolowa.

20.01.2018 - Sobota, od godz. 10.00

Łąkowa oraz uzupełnienia (można zgłaszać w kancelarii lub w

zakrystii).

22.01.2018 - Poniedziałek, od godz. 15.30

Parkowa bloki.

23.01.2018 - Wtorek, od godz. 15.30

Słoneczna i Wspólna.

24.01.2018 - Środa, od godz. 15.30

Zamostna bloki.