Motto

MODLITWA DO ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Wspólnie przeciw białaczce

Dnia 27 stycznia (niedziela) w naszej parafii ruszyła akcja "I ty możesz uratować komuś życie - wspólnie przeciw białaczce". W dolnym kościele w godzinach od 8.00 do 15.00 ekipa pielęgniarek i wolontariuszy rejestrowała parafian i przeprowadzała wstępny wywiad medyczny. Kto przeszedł pomyślnie ten etap, po wypełnieniu formularza mógł oddać 4 ml krwi. Akcja odbyła się na prośbę naszego parafianina Łukasza Kowalewskiego, który zachorował na raka skóry i poszukuje dawcy.
Nasi parafianie licznie odpowiedzieli na tę prośbę. W imieniu Łukasza i wszystkich chorych składamy serdeczne podziękowania. Niech Wam Bóg błogosławi.

 

"Dnia 13 stycznia 2013 roku w budynku remizy OSP w Bolszewie odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci (kl.2)i rodziców z naszej parafii. Myślą przewodnią tej zabawy był bal przebierańców.
Dzieci spisały się na medal. Na parkiecie trudno było rozpoznać kto jest kim - "kamuflaż" stuprocentowy:)

W naszej parafii od dnia 05.01.2013 r. będą odprawiane w każdą pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwa wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Najpierw Msza św. o 7oo, a po niej nabożeństwo. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy.

ABC NABOŻEŃSTWA PIERWSZYCH  SOBÓT MIESIĄCA

 Wynagrodzenie składane Niepokalanemu Sercu Maryi