Nasz pierwszy sukces artystyczny

To była pięknie zapowiadająca się sobota, 11 października. Około południa spotkaliśmy się na parkingu przy naszym parafialnym kościele, by udać się wspólnie do Gdańska-Moreny na I Pomorski Festiwal Muzyki Sakralnej „Morenowe Chóralia”. Było to dla nas niesamowite przeżycie, bowiem pierwszy raz  reprezentowaliśmy naszą parafię w samym sercu metropolii gdańskiej. 

Więcej o tym wydarzeniu w zakładce: Chór

Trening muzyczno - taneczny

scholi "Dzieci Kalasancjusza"

z "Mocnymi w Duchu"

w Łodzi

Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą i ofiarą wsparli nasz wyjazd na warsztaty. Niech Bóg wam błogosławi +.

 

Zapraszamy do galerii

Ogień Miłości zapłonął !

Z Bolszewa wypuściliśmy Iskrę Bożego Miłosierdzia, łącząc się z całą Polską i światem. Na modlitwie o godz. 15.00 zgromadziło się przeszło 250 osób, którzy śpiewem wielbili Boga bogatego w miłosierdzie. Modliliśmy się za prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie oraz o pokój na Ukrainie. Na zakończenie każdy z nas zawierzył się Jezusowie Miłosiernemu. Dziękujemy wszystkim za świadectwo wiary i wrażliwość serca na potrzeby braci w wierze. Niech Bóg Miłosierny wszystkim błogosławi + .

 Zapraszamy do galerii

Zgłoszone miasta - zobacz !

Piesza Pielgrzymka

do Sanktuarium Królowej Morza

w Swarzewie

„…I wy­bieramy się na długi spa­cer, mod­lić się i ba­wić, poz­nać ma­gię wiary i po­myśleć nad sen­sem życia..”

"W tym roku w dniach 6-7 września z Parafii Wniebowzięcia NMP w Bolszewie z wielkim rozmachem wyruszyła piesza pielgrzymka do Sanktuarium by uczestniczyć w odpuście Narodzenia NMP Królowej Polskiego Morza w Swarzewie.

Uczestniczyło blisko 400 pielgrzymów odłączonych od trosk dnia codziennego  z własnymi intencjami w sercach, by oddać je Królowej Morza i wypraszać potrzebne łaski.Dopisywała bardzo piękna pogoda, słońce dodawało nam energii i sił do dalszego marszu.Z wielkim śpiewem któremu towarzyszyła wspaniała orkiestra maszerowaliśmy przez ulice, wioski i miasta.Pielgrzymkę uwieńczył „taniec” obrazów – kaszubska tradycja znana od lat.

Dziękujemy wszystkim za pieczołowite przygotowanie się do tego wydarzenia, za dobrą organizację i za uczestnictwo i niegasnący uśmiech na twarzach.Te dni pozostaną nam na długo w pamięci.

Zapraszamy ponownie za rok z pełną mobilizacją – z jeszcze większą liczbą osób!"

Nuśka

Zapraszamy do galerii